вівторок, 30 січня 2018 р.

Січневий звіт

Вже перший місяць року хоче сказати "Ад'ю!" А я ще не завела мітку "2018". Звіт за січень буде коротким: час біжить, нічого не стоїть на місті.
Очухавшись від свят, були ми на початку року знову в Боденмайсі, хотілося як і торік побачити казковий ліс. Алеж рік на рік не приходиться. Цього разу сніг лежав, алеж тільки на рівні 800 і вище метрів на рівнем моря. Тому ми акцент ставили на сауну і массажи.


В Боденмайс рванули тому, що в нас була зовсім весняна погода, яка панує по цей день 16-18 градусів тепла. Повилазили проліски, надухли на гілках бруньки. Річки і струмочки наповнилися водою. Це місцевість яка зветься Rinkenburger Tobel.
Коли їхали у Баварський ліс, то по дорозі бачили якісь вже інші вітряки у ансамблі з різними відновляющимися джерелами енергії. Вони не нові, це просто мені перший раз вдалось їх засняти. На автобані ж знаєте як - вжих! ...і не встиг.

Останні вихідні гуляли у нас на Боденському озері в містечку Вассербург.
 
Там вся променада в скульптурах: погляди, руки, тіла, обличчя.Такого спокійного і тихого озера я ще не бачила за останні 20 років.
Одна однісінька байдарка і три чоловіка які єю управляли порушували тишу. Їхні голоси було чутно за кілька кілометрів. А ні птах, ні людей, ніяких хвиль - повна тиша.

Це була прогулка під девізом "вимкнуті мозги, повний розслабон".
Усього доброго всім.

4 коментарі:

 1. У вас вже весна повним ходом - 18 градусів тепла !
  У нас від нуля до +2. А на наступному тижні обіцяють до -7 !
  Друга знизу фотографія - неймовірна !

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. То був погляд на захід, куди покотилося в хмарах сонечко. Нам ще теж обіцяють зиму з п‘ятниці. Був в минулому рік, коли перший сніг випав на 8 березня.

   Видалити
 2. Озеро чарівне, дивився б і дивився! А гори!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Воно довге, 63 км. В літку чудово, багато парусників. І вода в ньому має питну якість, тому що це вода з Альп, коли сніг тає, чи льодовики. На мої емоції це озеро має дуже великий вплив. Замерзало воно тільки 4 рази, останній раз в 1963 році, всі дати написані саме в Вассербурзі в церкві на стовпах. Чомусь не сфоткала. В той рік люди ходили пішки до Швейцарії через озеро і без пограничного контролю, який тоді ще існував.

   Видалити