середа, 6 липня 2016 р.

Тільки сльози...

5 липня під час бойових дій на території Луганської області загинув 41-річний працівник Ладижинської ТЕС Ігор Воловенко.

Про це Lada.FM повідомили у прес-службі підприємства.

Боєць був призваний до лав Збройних сил України 13 липня 2015 року Гайсинським об’єднаним районним військовим комісаріатом. Служив у розвідувальній роті. Підрозділ Ігоря Воловенка дислокувався в районі м. Попасна Луганської області.

До мобілізації Ігор Воловенко 22 роки працював складачем поїздів 5 розряду паливно-транспортного цеху Ладижинської ТЕС. Проживав у селі Новоселівка Гайсинського району Вінницької обл.

Загибель Ігоря Воловенка стала неймовірним горем для дружини та двох дітей, а також для всього трудового колективу ТЕС.

«Ігор був надзвичайно відповідальним працівником, виконавчим та працьовитим. Прекрасна людина, наставник. Всі новачки навчалися саме в нього, адже це був наш найкращий працівник. Він вмів розказати і показати, і знайти підхід до кожної людини. А для друзів і колег по роботі Ігор був справжнім другом, на котрого завжди можна було розраховувати у скрутний час. Він був прекрасний сім’янин – виховував доньку та сина. Це трагедія для усіх нас. Війна забирає в нас кращих людей, котрих ми любимо і котрими пишаємося»,– говорить заступник керівника паливно-транспортного цеху Леонід Платонов.

Як прес-службі підкреслили, що компанія ДТЕК та гуманітарний штаб «Допоможемо» Ріната Ахметова нададуть допомогу сім’ї загиблого енергетика.
 
 
 

6 коментарів:

 1. Боже, знову загибель Воїна.....

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Зову діти без батька залишилися, знову батьки осиротіли, знову жінка залишилася вдовою... Я ненавиджу усіх хто цю війну почав, хай їм наступить найстрашніша кара, хай будуть вони на віки віків прокляті.

   Видалити
 2. Царствіє небесне загиблому. Сил рідним все це пережити. В нашому місті що не місяць, то похорон воїна.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Пишуть що все затихає, що немає так багато смертей как у 2014-15 роках. Кожна едина смерть на війні це забагато, сердце болить за кожного. Лена, у мене стільки ненависті, я не знаю як її подолати.

   Видалити
 3. Відповіді
  1. Пишуть один-два за сутки, а хоронять так часто і так багато, чи то просто так боляче людям, що вони про одного заґадують багато разів та скрізь і з'являється таке уявище, що цім смертям немає кінця.

   Видалити